2 Wiślackie Mikołajki Pływackie 02/12/2017r. Kraków

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 4 grudnia 2017

2 Wiślackie Mikołajki Pływackie są już tylko jako wspomnieniem.
Wiślackie Mikołajki Pływackie mają być imprezą odbywającą się co rok. Towarzyszyć im ma klimat świąteczny, rodzinny i sportowy.
W zawodach wzięło udział 180 zawodników, między innymi zawodnicy sekcji pływackiej TS Wisła Kraków, uczniowie SP nr 5, którzy uczęszczają na basen w fomie fakultetu, zaprzyjaźniona szkółka pływacka PaulaTeam oraz dzieciaki, które nie należą do żadnej szkółki pływackiej czy klubu.
Impreza przebiegła sprawnie a każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, puszkę skarbonkę oraz certyfikat za udział w zawodach.

Gdyby nie praca i zaangażowanie wielu ludzi taka impreza nie mogłaby się odbyć.
Wielkie Podziękowania należą się sponsorowi głównemu zawodów, który przygotował unikatowe medale na 2 Wiślackie Mikołajki Pływackie firma Modern Forms.
Wielkie Podziękowania dla TS Wisła Kraków, które ufundowało 6 Wiślackich paczek. Paczki były losowane podczas oficjalnego otwarcia zawodów.
Wielkie Podziękowania należą się osobom, które wsparły pakiety startowe,puszki – skarbonki oraz słodycze, które dzieci otrzymały po przepłynięciu swojego startu.
Podziękowania kieruję do Trenerów sekcji pływackiej TS Wisła Kraków oraz pracowników pływalni, którzy poświęcili swój wolny czas na przygotowanie imprezy.
Podziękowania dla zawodników grupy centralnej, którzy zaangażowali się w pomoc organizacyjną.

Nie tylko dzieciaki miały podczas tej imprezy ze sobą rywalizować.Organizator imprezy zorganizował konkurencje dla Mam i Ojców.
Wyścig SUPER-50TKA był ostatnią konkurencją podczas zawodów mikołajkowych i przysporzył wiele pozytywnych emocji przede wszystkim dla dzieciaków i kibiców. Bardzo dziękujemy za start i dziękujemy za odwagę i fajne emocje.

Na zawody została zaproszona fundacja – Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa “Tęcza”.
Zawodom towarzyszył kiermasz świąteczny, można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i osoby dorosłe z zespołem Downa. Cały dochód z imprezy został przekazany na rehabilitację właśnie tych osób.
Paulina Kujawa