Dentestetica oficjalnym partnerem TS Wisła

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 9 października 2017

Miło nam poinformować, że od października 2017 Towarzystwo Sportowe Wisła rozpoczęło współpracę z nowoczesną kliniką stomatologiczną Dentesteticaw sezonie 2017/2018. Wspierając koszykarską drużynę Dentestetica pokazuje, że tak dynamiczna i kontaktowa dziedzina sportu jak nasza idzie w parze z estetyką twarzy i uzębienia, a komfort sportowego życia nie zostanie zakłócony nawet przez najbardziej złożone leczenie ortodontyczne.

Zdrowie, estetyka i bezpieczeństwo to główne filary na których opiera się filozofia kliniki Dentestetica, która od lat informuje, edukuje, a przede wszystkim leczy pacjentów, wykorzystując nowoczesne metody stomatologii, ze szczególnym naciskiem na ortodoncję i estetykę.

Piękno i sport szły w parze od zawsze, a wspaniały wygląd i aktywny tryb życia to przenikające i uzupełniające się elementy codzienności. Bez ograniczeń i zmiany planów. Co to oznacza w praktyce? Można uprawiać różne sporty, zachowując przy tym piękny wygląd i odwrotnie. Nawet długotrwałe terapie np. ortodontyczne nie mogą ograniczać swobodnego uczestnictwa w treningach czy zawodach.
Jesteśmy dumni, że tak profesjonalna klinika otoczy opieką właśnie naszych zawodników.

Dentestetica
Krakowska Dentestetica to jedna z najbardziej innowacyjnych klinik stomatologicznych w Polsce.Doświadczony zespół wykwalifikowanych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt gwarantują najwyższy poziom leczenia. Jako jedna z pierwszych w Krakowie, rozpoczęła współpracę z producentem innowacyjnej metody ortodontycznej Invisalign, niewidocznego aparatu na zęby w formie silikonowych nakładek. Dzięki uznanej na świecie technologii i świetnym specjalistom ze wszystkich dziedzin stomatologii, klinika od lat cieszy się zaufaniem pacjentów, dla których duże znaczenie ma także przyjazna atmosfera i indywidualne podejście.

TS Wisła
Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków zostało założone w maju 1906 roku. Pod tym symbolem białej gwiazdy Wisła rywalizuje już od ponad stu lat, wielokrotnie zdobywając w tym czasie najwyższe laury i trofea w Polsce i na świecie. W dotychczasowej historii zawodnicy Wisły występowali na arenach sportowych w dwudziestu sześciu dyscyplinach. 72 zawodniczek i zawodników Białej Gwiazdy dostąpiło zaszczytu uczestniczenia w Igrzyskach Olimpijskich, zdobywając dla biało-czerwonych barw dwanaście medali ze wszystkich możliwych kruszców.
22 maja 2006 roku TS Wisła Kraków otrzymało nagrodę Polskiego Komitetu Olimpijskiego za promocję wartości fair play oraz szczególnie aktywne działanie w zakresie ich wdrażania i upowszechniania.