Fatalna czwarta kwarta

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 21 stycznia 2019

W meczu 17 kolejki 2 Ligi Mężczyzn koszykarze Wisły Kraków przegrali we własnej hali z AZS Częstochowa 73:78.

Pierwszą kwartę Smoki wygrały 32:24, w drugiej rywale byli lepsi o 7 punktów( 16:23), w kolejnej Wiślacy ponownie dominowali na boisku (22:13). O ostatecznym wyniku spotkania zadecydowała bardzo słaba czwarta kwarta w wykonaniu naszych zawodników. Wiślacy w ostatniej odsłonie meczu zdobyli zaledwie 3 punkty (przy 18 rywali), trwoniąc wcześniej wypracowaną przewagę punktową.

Najwięcej punktów w barwach Wisły zdobył Rafał Zgłobicki (16), ale najbardziej na parkiecie wyróżniał się Nikodem Kowalski  z AZS Częstochowa, który zdobył 25 punktów.

Przed naszymi zawodnikami, kolejny mecz przy Reymonta.  W środę o godz. 18.00 zmierzą się z AZS UJK Kielce.

TS Wisła Kraków – AZS Częstochowa 73:78 (32:24, 16:23, 22:13, 3:18)

Natkaniec 7, Zgłobicki 16, Gorgoń 10, Wojciechowski 7, Żaczek 10, Chrabota 13, Mozdyniewicz 1, Rerak 9, Siwak 0, Strzępek 0, Krakowiak 0, Rumian 0.