Infromacje w sprawie wiślackich piłek retro

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 20 marca 2020

Wiślackie piłki retro miały być gotowe nie później niż do końca obecnego tygodnia, niestety pandemia, która opanowała cały świat nieco pokrzyżowała plany we wszystkich gałęziach: produkcji, handlu, transporcie i logistyce.

Producent przekazał nam informację, że piłki powinny być u nas 7-10 kwietnia, lub niedaleko tej daty, ciągle jesteśmy uzależnienie od siły wyższej. Na bieżąco będziemy informować o aktualnym stanie zamówienia. Jedno wiemy, że produkcja jest już w zaawansowanej fazie.

Pora na na garść pozytywnych informacji : Przed rozpoczęciem produkcji hurtowej mieliśmy okazję zobaczyć jedną próbną sztukę piłki, która naszym zdaniem wyszła na prawdę wspaniale(co widać na załączonym zdjęciu). Daliśmy zatem zielone światło do uruchomienia produkcji setek piłek. Worki na piłkę oraz podstawki są już u nas, ale oprócz tego szykujemy jeszcze jeden gadżet niespodziankę, który będziemy dołączali do piłek, gdy te już do nas dotrą. Postanowiliśmy również zamówić około 100 piłek więcej niż wynosiło zamówienie PRE ORDER, a więc będzie możliwość dostania piłki w wolnej sprzedaży. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na zrozumienie.

Piłki można zamawiać -> TUTAJ