Jubileuszowe pamiątki

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 9 kwietnia 2021

Trwa rok jubileuszowy, w którym nasz klub obchodzi piękną rocznice 115-lecia istnienia. Z tej okazji wydane zostały okolicznościowe gadżety, które będą wspaniałą pamiątką dla każdego kibica Wisły. Aktualnie w sprzedaż dostępne są jubileuszowe wpinki, proporce oraz kubek.

Zapraszamy do odwiedzenie naszego sklepu internetowego. >>> Tutaj 

Dotychczas wydane zostały :

 

W najbliższym czasie do sprzedaży trafią m.in.:

  • dedykowane kufle
  • skórzana piłka retro

A to jeszcze nie koniec.

 

Szaliki wydane zostały w limitowanej wersji 115 sztuk. Widnieją na nich trzy niezwykle istotne postacie w historii naszego klubu: Tadeusza Łopuszański, Józef Szkolnikowski i Henryk Reyman. Aktualny herb TS Wisła oraz historyczny wykonane zostały metodą haftu.

Proporce to jednak z najpopularniejszych gadżetów kolekcjonerskich. Dla sympatyków Wisły przygotowaliśmy dwa jubileuszowe wzory.

Do nabycia >>>> Tutaj 

Metalowa wpinka o wymiarach 4,5x3cm przedstawiaja logo 115-lecia Towarzystwa Sportowego “Wisła” Kraków. Zapakowana w eleganckie czarne pudełko ze złotym nadrukiem. W środku znajduje się mosiężna blaszka z wygrawerowanym tekstem “Z wyrazami szacunku dla wiernego kibica Towarzystwa Sportowego “Wisła” Kraków”.  Wpinki zostały wydane w dwóch wariantach numerowane (1-115) oraz bez numeracji.

Do nabycia >>>> Tutaj

Magiczny kubek na jubileusz? Czemu nie! W czym tkwi jego magia? Nim zalejesz go wrzątkiem jest czarny, po wlaniu gorącej wody waszym oczom ukaże się jubileuszowe logo 115-lecia. Do nabycia >>>> Tutaj

 

W najbliższym czasie do nabycia będzie skórzana piłka retro oraz dedykowane kufle. Na kolejne miesiące też co nieco szykujemy.