Kolekcja casual dostępna w sklepie TS Wisła

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 6 października 2021

Do sprzedaży w naszym sklepie trafiła długo oczekiwana kolekcja CASUAL, czyli aż 7 t-shirtów z absolutnego topu jakościowego posiadających bardzo delikatne wiślackie akcenty.

LINK DO SKLEPU INTERNETOWEGO >>>

Koszulka z malutkim haftem gwiazdy w czterech wersjach kolorystycznych(czarna, granatowa, grafitowa, czarna) w cenie 89 zł

 

 

Koszulka z kieszonką w kratę w trzech wersjach kolorystycznych(czarna, granatowa, czerwona) w cenie 99 zł

Poświęciliśmy kilka długich miesięcy by zaprezentować produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czas ten spędziliśmy na oglądaniu na własne oczy różnego rodzaju dzianin, dopasowywaniu wielkości haftów i ogólnym „dopinaniu” szczegółów. Dzięki temu prezentujemy produkt kompletny, który z pewnością z miejsca stanie się hitem wśród wiślackiej społeczności.

LINK DO SKLEPU INTERNETOWEGO >>>

– Koszulki zostały uszyte od podstaw w zaufanej i sprawdzonej szwalni z bawełny najwyższej jakości o gramaturze 190 g.
– Bawełna ta została uszlachetniona, dzięki procesowi enzymowania polegającemu na obróbce tkaniny specjalnym enzymem, który powoduje usunięcie pojedynczych wystających nici, nadając tkaninie gładką powierzchnię, natomiast proces silikonowania, któremu również poddaliśmy materiał dodatkowo utrwala ten efekt.
– Na karku zastosowaliśmy potnik w czarnym kolorze, który nadaje koszulkom jeszcze bardziej elegancki charakter, a dopełnieniem jest żakardowa metka „Wisła Kraków Casual”
– Na sam koniec zostawiliśmy specjalny „smaczek” naszej nowej kolekcji: w kieszonce schowana jest biała gwiazda symbolizująca białą gwiazdę w sercu każdego Wiślaka!