Medale w Gdyni, drugie miejsce w Nowym Targu

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 11 czerwca 2018

Podsumowanie weekendu w Sekcjach TS-u.

Młodzi judocy Białej Gwiazdy udali się w miniony weekend do Gdyni. To właśnie w nadmorskim mieście odbywał się Puchar Polski Juniorów w judo. Najlepszy wynik spośród naszych zawodników osiągnął Paweł Tylek, który zdobył złoty medal w kategorii do 60 kilogramów. Po srebro sięgnęli Bartosz Karas (do 73 kg.) i Kerim Ourfelli (do 81 kg.). Pozycje punktowane (piątą i siódmą) zajęli Kamil Gwóźdź i Maciej Adamczyk.

Jednoczesnie zapraszamy wszystkich kibiców Białej Gwiazdy na Krakowską Ligę Judo, która odbędzie się już we czwartek 14 czerwca na Starej Hali TS Wisła.

W niedzielę 10 czerwca na pływalni w Nowym Targu odbyły się Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie. Wisła zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej w kategorii do lat 10, siódme do lat 11 i czwarte w tabeli łączonej. Ogromny sukces indywidualny odniosła Alicja Całka, która zdobyła srebrny medal na dystansie 200 metrów stylem dowolnym. W Nowym Targu barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Heiza Ignacy, Kasprzycki Adam, Klimowicz Jan, Knapek Szymon, Płaczek Mateusz, Rzepka Jakub, Walewski Kacper, Warunek Antoni, Łożyński Dariusz, Andreew Maja, Całka Alicja, Chwastowicz Emilia, Frączek Katarzyna, Mielech Magdalena, Walecka Maria, Woźny Liliana. Trenerem zespołu była Pani Paulina Kujawa.

Gratulujemy naszym zawodnikom!