Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 31 marca 2017

W piątkowe popołudnie 24 marca 2017r. starsi zawodnicy sekcji pływackiej Wisły Kraków wyruszyli do Zakopanego na dwudniowe Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików rocznika 2004-2006.
Kolejne zawody tym razem na dużo wyższym szczeblu jeśli chodzi o poziom i rywalizację, a także pierwszy wyjazd naszych podopiecznych na tego typu zawody.
Wyjazd należy zaliczyć do udanych. Każdy z zawodników dał z siebie 100% poprawiając po raz kolejny swoje rekordy życiowe, co dobrze prognozuje przed kolejnymi startami. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dwójka naszych podopiecznych: Mikołaj Oczkowicz oraz Michał Balcerzyk, którzy z bardzo dobrej strony zaprezentowali się na mistrzostwach zdobywając wspólnie 5 medali! Białą Gwiazdę reprezentowali następujący pływacy.
Zawodniczki:
Gabriela Kołodziejczyk, Zofia Skalska, Jagna Jarzyna
Zawodnicy:
Michał Balcerzyk, Mikołaj Oczkowicz, Paweł Świeży, Andrzej Radziszewski, Igor Zaremba, Samuel Tęczyński.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie a pływacy którzy pojawili się z całej Małopolski nie pojawili się na nich z przypadku. Organizacja zawodów stała na wysokim poziomie dzięki czemu sam przebieg zawodów odbywał się bez żadnych niespodzianek. Dobre wyniki osiągnięte przez pływaków z Wisły oraz doświadczenie którego nabywają na tego typu imprezach daje dobry prognostyk na przyszłe sukcesy naszych podopiecznych, a także pokazują że czas poświęcony na treningi oraz chęć i zaangażowanie to klucz do osiągnięcia coraz to większych sukcesów.
Adrian Kuliberda