Młodzi, zdolni Małopolonie – Maria Drobniak

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 31 października 2021

Młodzi, zdolni Małopolanie to projekt promujący wyjątkowych i zdolnych uczniów szkół z regionu, którzy są stypendystami Województwa Małopolskiego. W śród nich znalazła się zawodniczka wiślackiej sekcji gimnastyki sportowej Maria Drobniak.

 

O projekcie: Młodzi, zdolni Małopolanie.

Nowatorski projekt, który po raz pierwszy w Departamencie Edukacji zakłada promowanie wyjątkowych i zdolnych uczniów ze szkół podstawowych
i ponadpodstawowych z regionu, którzy są stypendystami Województwa Małopolskiego.

Realizacja całego przedsięwzięcia odbywa się poprzez kompleksowe przygotowanie, wyprodukowanie oraz emisję w TVP3 Kraków spotów edukacyjnych przedstawiających sylwetki poszczególnych uczniów- entuzjastów nauki z różnych zakątków naszego regionu.

Przygotowane wywiady przybliżą Państwu sylwetki małopolskich stypendystów, ich środowiska szkolne, rodzinne, ale przede wszystkim przeniosą Państwa w świat ich pasji i zainteresowań zarówno tych związanych z nauką, jak i pozaszkolnych.

Każdy z naszych Bohaterów jest inny, każdy jest wyjątkowy, jednak łączy ich wspólna cecha – ogrom pracy jaką wkładają by zasługiwać na tytuł Młodego Zdolnego Małopolanina.

źródło: małopolska.pl