Obóz sekcji pływackiej w Zakopanem, dzień pierwszy i drugi

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 12 czerwca 2019

Klasa pływacka 4b przebywa na obozie sportowym w Zakopanem. Jak na obóz sportowy przystało każdy dzień wypełniony jest aktywnością fizyczną. Trenerka Paulina Kujawa zapewniła swoim podopiecznym mnóstwo atrakcji.

Młodzi sportowcy trenują na basenie, hali sportowej oraz wędrują po górskich szlakach. Pogoda i humory dopisują, a pięknych widoków i obcowania z naturą możemy uczestnikom obozu pozazdrościć.

Pierwszy dzień pływacy rozpoczęli od treningu na basenie w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem.  Następnie z Kuźnic ruszyli na szlak prowadzący na Halę Kondratową.

Zawitali do Pustelni Św. Brata Alberta, a na Kalatówkach mogli podziwiać piękny widok na panoramę Tatr Wysokich. Na Hali Kondratowej zaplanowano dłuższy postój przed powrotem, dzięki czemu można było się nacieszyć wspaniałym krajobrazem m.in. widokiem na Giewont oraz grań Tatr Zachodnich z Kopą Kondracką.

Drugi dzień wyjazdu rozpoczął się od wizyty w zakopiańskim Aqua Parku, gdzie korzystano z szaleństw na zjeżdżalni,  jacuzzi, basenu balneologicznego z wodą termalną. Po aktywności wodnej, przyszedł czas ruszyć na szlak. Spod Wielkiej Krokwi grupa udała się na Sarnią Skałę, skąd rozpościera się przepiękna panorama na Zakopane. Po południu pływaków czekały jeszcze zajęcia na hali sportowej.