Oferta zajęć ogólnorozwojowych sekcji gimnastycznej

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 22 sierpnia 2018

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach gimnastyki ogólnorozwojowej które są prowadzone przez trenerów z Sekcji Gimnastycznej TS Wisła Kraków. Zapisy ruszają z początkiem września, natomiast na zajęcia zapraszamy od 10 września.

Treningi mają charakter zajęć prozdrowotnych, nie są ukierunkowane na profesjonalne uprawianie sportu. Uczestnictwo w zajęciach z pewnością ułatwi młodym ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia, a także może być pomocne w kształtowaniu właściwej sylwetki.

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców.

Dwie grupy ćwiczebne(mieszane):
poniedziałek – środa ; wtorek – czwartek

Godziny zajęć:
17:00-18:00 dzieci w wieku 5-8 lat
18:00-19:00 dzieci w wieku 9-15 lat
Koszt: 460 zł za kwartał (2 razy w tygodniu)

Zajęcia mają na celu całościowy rozwój organizmu dziecka oraz naukę elementów gimnastycznych poprzez zabawę i rywalizację z rówieśnikami.

Kształtowanie takich cech motorycznych jak:
Gibkość
Skoczność
Szybkość
– Siła
– Koordynacja

Całość prowadzona przez wysoko wykwalifikowanych trenerów w bogato wyposażonej sali TS Wisła (ścieżki akrobatyczne, trampolina, równoważnie, gąbki, drążki, materace i wiele innych).

Wprowadzamy także nowość, zajęcia dla maluszków oraz specjalną ofertę łączoną (dziecko+rodzic)*.

– wiek: 2,5 – 4 lat
– piątek: godzina 17:00-18:00
– zajęcia dostosowane do potrzeb małych dzieci
– nauka poprzez zabawę
– praca w grupie
– gry i zabawy o charakterze gimnastycznym
– koszt 300 zł za kwartał

* Istnieje możliwość zorganizowania dla rodziców zajęć w tym samym czasie na sali gimnastycznej (w przypadku zebrania się grupy). Koszt 400 zł (dziecko + rodzic).

 

Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie uczestnictwa w zajęciach dostępne są u koordynator sekcji  Pani Małgorzaty Solarz-Kulbickiej. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606 706 761, mail: gimnastyka@tswisla.pl .