Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat 10.06.2018r. – Nowy Targ

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 10 czerwca 2018

W dniu 10.06.br. 16-osobowa drużyna sekcji pływackiej TS Wisła Kraków a zarazem uczniowie SP nr 5 wzięli udział w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Pływackich w Nowym Targu. Z tytułu imprezy wynika, że zawody miały nacisk na punktację drużynową.

Miło jest poinformować, że w klasyfikacji 10 latków TS Wisła Kraków zajęło 2 miejsce. W klasyfikacji 11 latków TS Wisła Kraków zajęło 7 miejsce. A klasyfikacji łączonej 10-11 lat TS Wisła Kraków zajęło 4 miejsce.

Gratuluję wszystkim zawodnikom, którzy walczyli dla Drużyny. Serdeczne podziękowania składam Rodzicom danych zawodników za pełną mobilizację organizacyjną.

Reprezentacja 16 osobowej drużyny TS Wisły Kraków: Heiza Ignacy, Kasprzycki Adam, Klimowicz Jan, Knapek Szymon, Płaczek Mateusz, Rzepka Jakub, Walewski Kacper, Warunek Antoni, Łożyński Dariusz, Andreew Maja, Całka Alicja, Chwastowicz Emilia, Frączek Katarzyna, Mielech Magdalena, Walecka Maria, Woźny Liliana i Trenerka Paulina Kujawa.

Na wyróżnienie zasługuje również Alicja Całka, którą można było obejrzeć na dystansie 200m stylem dowolnym. Całka nie tylko popłynęła znakomicie rozkładając dobrze taktycznie siły ale także wywalczyła srebrny medal z wynikiem 02:43,34.