Reprezentacja WSF na uroczystościach z okazji 100-lecia KS Nadwiślan Kraków

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 5 października 2023

W Krakowie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji stulecia istnienia Klubu Sportowego Nadwiślan.

To nie tylko święto samego klubu, ale również hołd dla jego legendarnych sportowców, trenerów i działaczy. Reprezentacja Wiślackiej Szkoły Futbolu wzięła udział w tych wyjątkowych obchodach, okazując wsparcie i podziw dla klubu.

Krótko o Nadwiślanach

Klub Sportowy Nadwiślan Kraków, założony w 1923 roku, ma imponującą historię. Wśród jego wychowanków znaleźli się nie tylko utalentowani sportowcy, ale również oddani trenerzy i działacze, którzy uczynili go jednym z ważniejszych klubów sportowych w Polsce.

Reprezentacja WSF na Uroczystościach KS Nadwiślan

Towarzystwo Sportowe Wisła, istotny element krajobrazu sportowego Krakowa, wyraziło wsparcie dla KS Nadwiślan Kraków, biorąc udział w obchodach 100-lecia klubu. Reprezentacja WSF była obecna, dzieląc się radością z jubilatami.

Wyjątkowe Wyróżnienie

Prezes Podokręgu MZPN w Krakowie, Kazimierz Śliwiński, uhonorował trenera WSF, Marka Wilka, indywidualnym medalem z okazji 40-lecia małopolskiego podokręgu. To wyróżnienie jest dowodem na jego wkład w rozwój klubu i młodych talentów.
W imieniu zarządu TS Wisła pamiątkowy dyplom złożył dyrektor WSF – Leszek Kozioł.

Więcej Informacji

Pełną relację z uroczystości oraz więcej informacji na temat KS Nadwiślan Kraków można znaleźć na portalu futmal.pl – TUTAJ >>> 

Obchody 100-lecia KS Nadwiślan Kraków były okazją do uczczenia zarówno klubu, jak i tych, którzy przyczynili się do jego sukcesów.

Reprezentacja Wiślackiej Szkoły Futbolu z dumą wzięła udział w tych uroczystościach, okazując szacunek dla dziedzictwa i pasji tego wyjątkowego klubu sportowego.”