Sektor szkolny na meczach z CCC Polkowice

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 9 kwietnia 2018

W najbliższy weekend koszykarki Białej Gwiazdy rozegrają w hali Wisły dwa spotkania w 1/2 finału MP z CCC Polkowice. Zapraszamy najmłodszych fanów oraz grupy szkolne na sektor szkolny.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące przyjmowania zgłoszeń i całej procedury związanej z przyjściem na mecz. Mamy nadzieję, że Sektor Szkolny tętnił będzie życiem.

Podstawowe informacje:

– najbliższe mecze, na które będzie można otrzymać darmowe bilety na Sektor Szkolny, to mecze pomiędzy Wisłą Can-Pack Kraków a CCC Polkowice. Będą one rozegrane w hali przy ulicy Reymonta 22 w sobotę 14 kwietnia o godz. 18.00 oraz w niedzielę 15 kwietnia o godz. 16.45.

– wszystkim uczestnikom i opiekunom zapewniamy darmowe bilety na Sektor Szkolny wyznaczony przez Klub.

– zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy g.ozog@wislacanpack.pl. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL.

– nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy danej szkoły/grupy mija 48 godzin przed rozpoczęciem planowanego meczu

– maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona

– akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów . Nie oznacza to jednak, że zgłoszenia przyjmujemy tylko od takich placówek. Do współpracy zapraszamy także inne zorganizowane grupy

– im wcześniej listy zostaną dostarczone, tym większe prawdopodobieństwo, że bilety odebrać będzie można wcześniej niż w dniu meczu

– mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego

– wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: g.ozog@wislacanpack.pl lub numerem telefonu +48 503-169-202.

Gwarantujemy doskonałą atmosferę na naszym sektorze. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zapełnić halę i wychować młode pokolenie wiernych kibiców.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!