VI Międzynarodowy Miting Pływacki Park Wodny Tarnowskie Góry 07/10/2017 – Tarnowskie Góry

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 8 października 2017

 

Pierwszy start w nowym sezonie 2017/2018 przeszedł do historii sekcji pływackiej TS Wisła Kraków a emocje związane z tymi zawodami na długo zapadną w pamięć. Powodów jest masa…
“Otwarcie z petardą” – 19 medali (5 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych), 2 miejsce w klasyfikacji Progression Summary (podsumowanie postępów zawodników) i wygrana tortu w sztafecie 8*50m stylem dowolnym.
Powrót na pływalnie w Tarnowskich Górach co roku otwiera sezon zawodników sekcji pływackiej TS Wisła Kraków.
Zawody są przygotowane perfekcyjnie jeśli chodzi o organizację, technologie pomiaru czasu i transmisji zawodów na żywo oraz nagrody, które są pamiątką dla zawodników.
Organizatorzy co roku zapraszają “gościa specjalnego”. W roku 2017 była to Aleksandra Urbańczyk- Olejarczyk. Przesympatyczna historia polskiego kobiecego pływania. Reprezentantka Polski w pływaniu, medalistka Mistrzostw Świata i Europy, Mistrzyni i rekordzistka Polski.

Gratulacje wraz z trenerem Tomaszem Skowronem składamy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w rywalizacji 07.10.br.
Miło było patrzeć na rozwój i efekt pracy, którą wykonują zawodnicy każdego dnia.
W zawodach wzięło udział w sumie 19 zawodników z grupy centralnej oraz grupy z klas 4 i 6 SP.

Medaliści zawodów:
Bruno Włodarczyk, Wojciech Maciąg, Piotr Maciąg, Emilia Podleśny, Zuzanna Mirowska, Michał Balcerzyk, Marcin Piętka, Andrzej Radziszewski, Tymon Ryś, Sztafeta 4*50m stylem zmiennym MIX w składzie Bruno Włodarczyk, Zuzanna Schab, Piotr Maciąg, Zuzanna Mirowska, Sztafeta 8*50m stylem dowolnym w składzie Piotr Maciąg, Zuzanna Mirowska, Marcin Piętka, Zuzanna Schab, Bruno Włodarczyk, Paulina Kujawa, Konrad Sumara, Emilia Podleśny.

Wszystkim Rodzicom, Kibicom dziękujemy za trzymane kciuki i kibicowanie.
Zachęcam do szczegółowej analizy wyników, które znajdują się na stronie www.megatiming.pl oraz oglądnięcia transmjsji ze sztafety 8*50m stylem dowolnym również na portalu megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe – Tarnowskie Góry (07.10.17r.) http://live.megatiming.pl/wisnia/2017/10_07_tarnowskie/index.html

Paulina Kujawa