Wieści z sekcji strzeleckiej

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 11 marca 2024
  • Zakończyły się zmagania w Lidze Pneumatycznej organizowanej przez HTS Kraków w V Rundzie Ligi Pneumatycznej, po raz kolejny 2 miejsce zajął Paweł Zgoda. Dobre występy w całym cyklu pozwoliły także na zajęcie mu 2 miejsca w klasyfikacji końcowej Ligi! Gratulacje.

  • Dobiegła końca kolejna runda zmagań drużynowych w ramach Ekstranet Ligi. Wiślacka sekcja zmierzyła się z “kolegami zza miedzy”, drużyną Wawelu Kraków. Niestety, tym razem trzeba było uznać wyższość rywali prowadzonych przez 3 członków kadry narodowej. Udany debiut w tych zmaganiach zanotowała juniorka Lidia Mytnik, z wynikiem zbliżonym do swojej życiówki. Honorowy punkt dla naszej drużyny wywalczył Piotr Zygmunt. Resztę składu drużyny stanowili Paweł Zgoda, Rafał Sumara oraz Barłomiej Sas.
    W kolejnym meczu wiślacy zmierzą się z Klubem Strzeleckim Lesna Leszno. O zwycięstwo powalczą Paweł Zgoda, Piotr Zygmunt, Jacek Reiter, Bartek Sas oraz, debiutujący młodzik, Piotr Radliński.

 

  • Ciekawostka.
    Nasi strzelcy aktywnie i z sukcesami rywalizują także w innych dyscyplinach sportowych. I to z jakimi sukcesami. Paweł Zgoda był nieobecny na ostatniej rundzie Wisła 10X Open ponieważ brał udział w Mistrzostwach Świata Braci Górniczej w narciarstwie alpejskim. Jednak powiedzieć, że brał udział, to jak nic nie powiedzieć. Paweł powraca bowiem z tej imprezy z pucharem za I miejsce w rywalizacji firm. Gratulujemy.