Wiślacki weekend

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 13 grudnia 2019

Zachęcamy do lektury zapowiedzi nadchodzących wydarzeń sportowych związanych z występami sportowców reprezentujących barwy Białej Gwiazdy.

Koszykarki w Łodzi
Zawodniczki Wisły Kraków rozegrają w sobotę mecz jedenastej kolejki rundy zasadniczej Energa Basket Ligi Kobiet. Podopieczne Stefana Svitka zmierzą się w Łodzi z zespołem Widzewa. Przeciwniczki Białej Gwiazdy plasują się na dziesiątym miejscu, Krakowianki są ósme w tabeli. Najwięcej punktów w tym sezonie dla zespołu z Alei Piłsudskiego zdobyła Katarina Vucković, która rzuciła 170 oczek. Najlepszą średnią punktową ma z kolei Taylor Emery, która w tym sezonie zdobywa 18 punktów na mecz. Początek meczu w sobotę 14 grudnia o godzinie 18:00.

Wawelskie Smoki w Rybniku
Podopieczni Piotra Piecucha, którzy w tym sezonie idą jak burza, wygrywając dziesięć na jedenaście spotkań udadzą się na wyjazd do Rybnika, gdzie zmierzą się z zespołem MMKS Rybnik. Przeciwnicy trójkolorowej drużyny znajdują się dziesiątym miejscu w tabeli i w jedenastu grach zdołali wygrać dwukrotnie. Początek sobotniego spotkania w Rybniku o godzinie 17:00.

Siatkarki przy Reymonta
Zawodniczki Białej Gwiazdy w poniedziałek rozegrają na własnym parkiecie mecz z KPKS Halemba. Podopieczne Magdaleny Sliwy plasują się na szóstym miejscu w tabeli, ekipa z dzielnicy Rudy Śląskiej jest trzecia. Początek meczu w poniedziałek szesnastego grudnia o godzinie 19:00 na hali Wisły.

Złota Rękawica
Od piątku trzynastego grudnia do niedzieli piętnastego grudnia na obiektach Wisły odbędzie się XXXIX Międzynarodowy Turniej Bokserski o Złotą Rękawicę. Więcej informacji pod poniższym linkiem:

http://www.tswisla.pl/zlota-rekawica-na-wisle/

Mistrzostwa w Lublinie
W dniach 13-15 grudnia zawodnicy Sekcji Pływackiej Wisły Kraków wezmą udział w Zimowych Mistrzostwach Polski do lat szesnastu. Impreza odbędzie się w Lublinie.