Wiślackie półkolonie

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 28 lipca 2017

Zakończył się kolejny turnus wiślackich półkolonii.

Jak wszyscy wiemy na Wiśle nie można się nudzić. Z tego założenia wyszli organizatorzy wiślackich półkolonii. Najmłodsi kibice Białej Gwiazdy, którzy chcieli spędzić swój czas w wakacje właśnie korzystając z atrakcji przygotowanych im przez TS Wisła z pewnością mogli czuć się zadowoleni i na pewno nie mieli prawa się nudzić.
Z atrakcji przygotowanych dla dzieciaków można wymienić kilka najważniejszych: zajęcia z koszykówki z Akademią Wisła Can-Pack, treningi z Akademią Piłkarską, Sekcją Judo, Sekcją Strzelecką. Oprócz wyżej wymienionych form spędzania czasu, grupy pod opieką pracowników TS-u udawały się w „teren”, a wypady do Centrum Wspinaczkowego „Forteca” czy Laser Parku na długo pozostaną w pamięci dzieciaków.

Specjalnym punktem każdego z turnusów jest z reguły jest zwiedzanie stadionu, na które grupy udają się z przewodnikiem. „Wiślacki Spacer” zaczyna się od Pawilonu Medialnego, potem zwiedzający udają się na Trybunę Prasową, Loże Prezydencką, następnie schodzą do szatni i kończą swoją podróż pod trybuną C.

Zapraszamy na kolejne turnusy!