Zawody judoków, trening otwarty

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 11 maja 2018

W ten weekend nie zabraknie emocji związanych ze sportami walki.

Zawodnicy Sekcji Judo Wisła Kraków nie zamierzają próżnować w ten weekend. Bartosz Karaś -73 kg, Kerim Ouerfelli -81 kg i Danuta Majcher -48 kg startują w Kownie na Litwie w Pucharze Europy Juniorów.

Z kolei już w sobotę w Bytomiu odbędą się II eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bytomiu. Są to mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Trzech zawodników jest już zakwalifikowanych do zawodów. Są to Kacper Karas, Kacper Gabor i Albin Kocioł. O kwalifikację będą walczyć Karol Batko i Karol Kowalski. Również w Bytomiu w niedzielę nasi zawodnicy wystartują w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski Młodzików. Barwy Białej Gwiazdy będą reprezentować Michał Adamczyk, Jan Barwacz, Wojciech Gawęda, Jakub Moskal i Piotr Szczepaniak.

W niedzielę o godzinie 15:00 na Sali Trenuj Sporty Walki odbędzie się II Trening Otwarty przeznaczony dla kibiców Białej Gwiazdy. Zajęcia potrwają półtorej godziny i będą miały charakter ogólnorozwojowy. Każdy może uczestniczyć w treningu, wystarczy mieć sprzęt sportowy.