Zwycięstwo z Maratonem

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 14 listopada 2023

Siatkarki Wisły Kraków odniosły zwycięstwo w Małopolskiej Lidze Juniorek z drużyną MKS Maraton Krzeszowice. Wiślaczki pewnie wygrały 3:0 i wraz z trenerem Mateuszem Kawęckim mogły świętować zdobycie kompletu punktów.

Cieszy wynik tym bardziej, że zawodniczki które wcześniej nie miały za wiele okazji do grania w tym meczu dołożyły swoją cegiełkę do wygranej. Każdą z nich będąc na boisku zostawiała serducho, co przełożyło się na bardzo dobry wynik. Jest kilka elementów, nad którymi będziemy pracować żeby w kolejnych meczach nasza gra wyglądała jeszcze lepiej” – podsumował szkoleniowiec Białej Gwiazdy.

Weszłyśmy na boisko pewnie i z pozytywnym nastawieniem co dało nam rezultat w postaci owocnego wyniku 3:0. Mimo dużych przewag po naszej stronie wiemy, że jest parę rzeczy nad którymi musimy pracować. Dziś dorzucamy kolejne ważne punkty na nasze konto” – dodała Aleksandra Filipek.

Teraz przed zespołem kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem rozpoczną rundę rewanżową w 1 Lidze Małopolskiej Seniorek z zespołem MKS Pogoń Proszowice.

 

TS Wisła Kraków – MKS Maraton Krzeszowice 0:3 (18:25, 13:25, 19:25)