39. Memoriał Wandy Tumidajewicz i Józefa Moszczaka

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 9 maja 2023

39. Memoriał Wandy Tumidajewicz i Józefa Moszczaka, zasłużonych trenerów Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. w hali treningowej przy ul. Reymonta 22. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Sobota, 13.05. rozpoczęcie meczów godz. 9:00

Niedziela, 14.05. rozpoczęcie meczów godz. 10:00, zakończenie turnieju ok. 13:00.

Na uczestników poza sportowymi emocjami czekają nagrody, zarówno te dla zespołów jak i indywidualne. Wszyscy otrzymają okazjonalne koszulki, na drużyny czekają puchary i dyplomy. Przyznane zostaną wyróżnienia dla najlepszej atakującej, rozgrywającej, blokującej, przyjmującej, libero oraz MVP turnieju, a także dla najlepszych zawodniczek w każdym zespole.

Na turniej zawitają znamienici goście m.in. byłe siatkarki Wisły Kraków.

Sponsorami wydarzenia są: Socios Wisła Kraków, Barwa kosmetyki, Kuracjusz Beskidzki, Sklep TS Wisa, MOS Wschó, BrandSport, Joma Risum Sport.

Wanda Starzyk-Tumidajewicz z Białą Gwiazdą związana była od lat 50-tych. W barwach naszego klubu wywalczyła mistrzowskie medale. Reprezentowała barwy reprezentacji Polski, zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy i świata. Po zakończeniu kariery została trenerką siatkarek Wisły.

Józef Moszczak– wieloletni trener siatkarek Wisły. Pod jego wodzą Wiślaczki zdobyły dwa razy tytuł mistrzowski oraz trzykrotnie sięgnęły po wicemistrzostwo kraju.