Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Na początek swój mecz rozegrają siatkarki Muszyny Wisły Kraków. Podopieczne Dariusza Sobierają zaczynają kolejny sezon w Młodej Lidze Kobiet. Rywalem Wisły będzie Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Początek meczu w sobotę 3 października o godzinie 12:00 na Starej Hali Wisły.
Następny mecz siatkówki przy Reymonta odbędzie się w niedzielę. Zawodniczki Wisły B grające w trzeciej lidze. Rywalem Białej Gwiazdy będzie zespół UKS Victoria Witkowice. Początek meczu o godzinie 14:00 na Nowej Hali.
Dwie godziny później Juniorki zagrają z Klub Orlika Wilki Zawoja.
Zapraszamy na halę!