Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
W dniach 07-09.10.2015 roku odbędą się w Siemianowicach Śląskich finały „Małej Olimpiady” w gimnastyce sportowe w kategorii młodzika.
Do zawodów przystąpi 36 zawodniczek z kategorii młodzika z całej Polski. Wszystkie te zawodniczki zostały wyłonione w eliminacjach strefowych. Wisłę będzie reprezentować osiem gimnastyczek.
Naszym dziewczynom życzymy powodzenia!