Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Zawody odbywały się w Siemianowicach. Startowały w nich najlepsze zawodniczki z całej Polski, które przeszły przez sito eliminacji strefowych.
Trzy brązowe medale trafiły do zawodniczek Wisły. W ćwiczeniach na poręczach zdobyła go Wiktoria Stanaszek. Brązowy medal za ćwiczenia na równoważni trafił do Amelii Nitychoruk, a krążek tego samego koloru zdobyła również Gabriela Janeczek za ćwiczenia wolne.
Gratulujemy!