Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Zarząd TS Wisła pragnie serdecznie podziękować Panu Senatorowi Jerzemu Fedorowiczowi za ufundowanie nagrody dla najlepszej zawodniczki juniorki TS Wisła w roku 2015. Nagroda o wartości dwóch tysięcy złotych trafiła do Wandy Drelicharz i została wręczona podczas „Opłatka u Wiślaków”.
Poniżej prezentujemy skan pisma z podziękowaniami, pod którym swoje podpisy złożyli Prezes TS Wisła Piotr Dunin-Suligostowski i Prezes Honorowy TS Wisła Ludwik Miętta-Mikołajewicz.