Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
W austriackim Linzu odbył się Turniej Międzynarodowy ” Austrian Team Open „.
Wystąpiła w nim Reprezentacja Polski.W pięcioosobowej drużynie polskiej wystąpiły dwie
Wiślaczki – Katarzyna Jurkowska-Kowalska i Klara Kopeć.
Startowało osiem reprezentacji – drużyna Polska zajęła trzecie miejsce.
Zwyciężyła reprezentacja Szwajcarii.Indywidualnie najlepszą z Polek była Katarzyna Jurkowska-Kowalska
zajmując czwarte miejsce.