Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Wawelskie Smoki rozegrają jutro ostatni mecz w II lidze.
Przeciwnikiem Wisły będzie MKS Dąbrowa Górnicza. Po utrzymaniu w lidze nasi koszykarze przegrali swój mecz w Katowicach 59:97. Jutro z pewnością będą chcieli zmazać tą plamę i pożegnać się z ligą w dobrych nastrojach.
Początek spotkania jutro o godzinie 16 na Starej Hali Wisły.