Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Po drugiej eliminacji które odbyły się 23.04.2016 w Bytomiu sześcioro zawodników zakwalifikowało się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Elblągu 14-15.05.2016
Do zakwalifikowanych należą: Paulina i Nikola Szlachta, Paweł Tylek, Kamil Gwóźdź, Maciej Adamczyk i Jakub Kogrol.
Gratulujemy eliminacji i czekamy na dobre wieści z Elbląga.