Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Koszykarze Wisły przegrali spotkanie z zespołem R8 Basket AZS Politechnika Kraków 75-90.
Najwięcej punktów dla zespołu Wawelskich Smoków zdobył Jakub Żaczek, który rzucił 17 oczek.
Kolejny mecz Wisły odbędzie się 23 października. Krakowski zespół będzie gościł drużynę KS Pogoń Ruda Śląska. Początek spotkania o godzinie 18:00.