Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
W Zabrzu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej w kategorii juniorek i juniorek młodszych do lat 11.
Bardzo dobrze zaprezentowały się juniorki młodsze do lat 11 zdobywając tytuł Drużynowego Mistrza Polski.
Wyniki:
1.TS Wisła Kraków I dr w składzie: PORĄBKA Katarzyna, SKALSKA Maja, KULBICKA Wiktoria, URBAŃSKA Brygida, MAJECKA Majka
2.UKS SMS Olsztyn
3.MKS Kusy Szczecin
4.TS Wisła Kraków II dr w składzie: MĘDRALA Joanna, SZOT Alicja, SZUMNY Martyna,DUDKA Julia, STANASZEK Wiktoria
W kategorii juniorek zawodniczki TS Wisła Kraków zdobyły brązowy medal!
1.KS Iskra Zabrze
2.UKS SMS Olsztyn
3.TS Wisła Kraków w składzie : DRELICHARZ Wanda, ONUSZKO Jadwiga, TUŁACZ Aleksandra PAŁYS Jagoda, RĘBACZ Wiktoria
Gratulujemy zawodniczkom i trenerom uzyskanych wyników.