Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Koszykarki Wisły rozegrają dziś pierwsze spotkanie w rozgrywkach Euroligi.
Pierwszy mecz nasze zawodniczki rozegrają w Jekaterynburgu. Miejscowy UMMC ośmiokrotnie mierzył się z zespołem Białej Gwiazdy, nigdy jednak naszym zawodniczkom nie udało się wygrać z Rosjankami. Ostatni raz obydwa zespoły spotkały się w meczach gruby B Euroligi w sezonie 2015/2016. Wisła na własnej hali przegrała wtedy 52-88, a w Rosji 48-89.
Naszym koszykarkom życzymy powodzenia!
Początek meczu o godzinie 16:00 czasu polskiego.