Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Koszykarze Wisły Kraków wygrali dzisiaj w Sosnowcu.
Podopieczni Piotra Piecucha pokonali w pierwszym spotkaniu fazy play-off sosnowieckie Zagłębie 86-82. Wawelskie Smoki po raz kolejny w tym sezonie pokazały ogromny charakter a szalę zwycięstwa krakowski zespół przechylił na swoją korzyść w ostatniej kwarcie, którą wygrał siedemnastoma punktami.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Wisły okazał się w dzisiejszym spotkaniu Kamil Czajkowski, który zdobył dwadzieścia dwa punkty.
W rywalizacji do dwóch zwycięstw Biała Gwiazda prowadzi 1-0. Rewanż odbędzie się w Krakowie w niedzielę 25 marca.