Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Na zakończenie wakacji w Nowohuckim Centrum Kultury odbył się turniej szachowy.
Na V Mistrzostwach Nowej Huty w szachach zawodnik wiślackiej sekcji Grzegorz Słabek zajął drugie miejsce w grupie open.
Informacja o zajęciach sekcji -> SEKCJA SZACHOWA