Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Bardzo udany miesiąc ma za sobą Sekcja Szachowa TS Wisła Kraków. Pierwszy sukces udało się osiągnąć podczas eskapady do Brazylii, gdzie w tamtejszym Aracaju odbyły się Akademickie Mistrzostwa. Nasza zawodniczka Maria Leks wraz ze swoimi koleżankami zdobył srebrny medal.
W dniach 22-23 września Wiślacy wystąpili w XVII POTSz o Puchar Starosty Krakowskiego. W grupie B siedem punktów na siedem rund uzyskał nasz szachista Ireneusz Grochola, co pozwoliło mu uzyskać II kategorię.
Gratulacje!