Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Ostatnimi zawodami sekcji gimnastycznej Wisły w sezonie zimowym był Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny Barbórka Cup 2018 w Zabrzu (07-09.12.2018).
Zawodniczka TS Wisły Kraków Kaja Skalska w wieloboju zajęła wysokie IV miejsce. Druga reprezentantka Białej Gwiazdy – Brygida Urbańska uplasowała się na V pozycji.
Teraz zarówno przed zawodniczkami jak i trenerami świąteczny odpoczynek.