Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Zawodniczki sekcji gimnastycznej mają za sobą kolejny udany start. Tym razem gimnastyczki udały się do czeskiego miasta Bruntal.
Barwy krakowskiej Wisły reprezentowały:
Maja Zielińska
Maja Wadowska
Anna Raczyńska
Nadia Staszewska
Gracja Dobrzańska
Justyna Zielińska
Wiślaczki zdobyły medale, puchary oraz cenne doświadczenie, a także ogrom motywacji do dalszych treningów.