Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
W Rybniku odbyły się 63. Mistrzostwa Polski w judo, z których Wiślacy wrócili z dwoma medalami.
W kat. wagowej -48 kg startowały dwie nasze zawodniczki, Danuta Majcher zdobyła srebrny medal a Ewelina Limanówka brązowy.
Gratulujemy zwycięskich walk i sukcesu!
Trochę słabszy występ zanotowali nasi judocy Paweł Tylek zajął 7 miejsce (kat. 60 kg), natomiast Bartosz Karaś (kat.73 kg) oraz Kerim Ouerfelli odpadli w eliminacjach.