Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
W sobotę 5 października w Wolbromiu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski w Judo. Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków wywalczyło trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej.
W kat. junior młodszy najlepszy okazał się Albin Kocioł, tuż za nim na podium znaleźli się Wiślacy Karol Kowalski, Wojciech Gawęda, oraz Jakub Ciszewski.
W kat. junior najlepsi byli Albin Kocioł oraz Karol Kowalski.