Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Gimnastyczka Wisły Kraków bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszych zawodach po ciężkich treningach w okresie przygotowawczym do Mistrzostw Świata.
W Austrii odbył się mecz w gimnastyce sportowej Polska – Węgry – Austria. Zwyciężyła drużyna Austrii, przed Polską i Węgrami. Indywidualnie najlepszą zawodniczką zawodów była gimnastyczka krakowskiej Wisły Katarzyna Jurkowska-Kowalska, w drużynie polskiej wystąpiła druga zawodniczka Wisły –Klara Kopeć.Teraz zawodniczki czekają zawody Kontrolne Kadry w Nysie, a potem Drużynowe Mistrzostwa Polski w Zabrzu. Pod koniec pażdziernika wyjazd na Mistrzostwa Świata w Szkocji, które będą kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich.