Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Wisła pokonała po raz drugi AZS Gorzów Wielkopolski.
Zawodniczki Białej Gwiazdy wygrały dzisiaj kolejny mecz ćwierćfinałowy. Wisła CANPACK zdobyła prawie sto punktów pokonując na własnej hali zespół z Wielkopolski w stosunku 90-66, przez całe spotkanie posiadając zdecydowaną przewagę nad swoimi rywalkami.
Najwięcej punktów dla krakowskiego zespołu zdobyła w tym meczu Maurita Reid. Koszykarka z Jamajki może pochwalić się 17 oczkami uzyskanymi w tym meczu.
Trzeci mecz odbędzie się w Gorzowie w sobotę o 18.