Dwa medale na MP w Legnicy

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 14 czerwca 2021
Czas na podsumowanie Mistrzostw Polski K1 w Legnicy. Zawodnicy Wisły wywalczyli dwa medale.
Złoty medal zdobyła Weronika, która pokonała rywalki w dobrym stylu, idealnie realizując plan taktyczny poparty ogromnym serduchem i wolą walki.
Bartek na swojej drodze pokonał Mistrza Polski w formule low kick odwracając losy pojedynku w ostatniej rundzie. W półfinale zmierzył się z bardzo dobrym zawodnikiem minimalnie przegrywając, zdecydowało większe doświadczenie rywala, który ostatecznie wygrał cały turniej. Bartkowi za postawę w turnieju i za stoczone walki należą się wielkie brawa i gratulacje za brąz.
Również brawa należą się Tomkowi za jego występ, walka przegrana ale zostawił serce w ringu i dzielnie stawiał opór swojemu przeciwnikowi. Filip niestety nie był sobą w 1 walce, zbyt krótki czas na odpoczynek po robieniu wagi zdecydował o tym, że nie udało się zrealizować celu którym było wygranie całego turnieju. Nauka na przyszłość i cenne doświadczenie w drodze po złoty medal.
Dwa turnieje rangi mistrzowskiej za nami, teraz czas na zasłużony odpoczynek, zabawę kickboxingiem, poprawę pewnym elementów taktycznych i niedługo wracamy do ciężkiej pracy.