Gramy do jednej miski edycja II

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 24 września 2019

Powracamy z akcją, która rok temu cieszyła się wśród Was dużym powodzeniem. Przed zbliżającą się zimą po raz kolejny chcemy pomóc krakowskiemu schronisku dla zwierząt.

 

Podczas trzech najbliższych domowych meczów – z Cracovią, Piastem i Arką – zbierać będziemy karmę dla zwierząt. Jedzenie, zarówno dla psów jak i kotów, można będzie zostawić w specjalnie przygotowanych namiotach, które zlokalizowane będą pod Strefą Kibica oraz przy restauracji w hali Wisły.

Gorąco zachęcamy wszystkich fanów Białej Gwiazdy do włączenia się w akcję. Wspólnie możemy zebrać dużo jedzenia, które pomoże schronisku przetrwać zimę. Pokażmy, że los zwierząt nie jest nam obojętny!

Akcja organizowana jest wspólnie przez Wisłę Kraków SA, TS Wisła oraz KTOZ.