Koszulka meczowa RETRO

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 11 września 2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu replikę piłkarskiej koszulki meczowej Wisły Kraków z pierwszej połowy lat 90. We wspomnianym okresie barwy Wisły reprezentowali tacy zawodnicy jak: Artur Sarnat, Grzegorz Pater, czy Tomasz Kulawik. W przeciwieństwie do oryginału gwiazda na piersi została wykonana za pomocą aplikacji haftowej, nie nadruku, a krój, w jakim wykonaliśmy koszulkę jest nowoczesny – lekko dopasowany.

 

KOSZULKA RETRO – ZAMÓW >>>>

TECHNOLOGIA WYKONANIA
Koszulka została wykonana z COOLMAXU – nowoczesnego i najlepszego aktualnie dostępnego włókna poliestrowego, które zapewnia świetną oddychalność oraz doskonale odprowadza wilgoć. To sprawia, że koszulka jest idealna nie tylko na stadion, ale także podczas treningów, czy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ściągacz, który zastosowaliśmy został wykonany z bawełny.
*DO KAŻDEJ KOSZULKI ZAŁĄCZONY JEST CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI COOLMAX.

NUMER 10 NA PLECACH
Nadruk na tyle koszulki postanowiliśmy wykonać w jednej wersji: napis TS Wisła wraz z numerem 10, który od zawsze oznacza najlepszego zawodnika na boisku, ale w tym przypadku symbolizuje również słynny w całej Polsce – sektor X, czyli popularną “dziesiątkę”, miejsce, gdzie pisała się historia ruchu kibicowskiego naszego klubu. W tym miejscu pragniemy oddać hołd sektorowi – legendzie, popularnej “dziesiątce”!
NAPIS TS WISŁA, ORAZ NUMER 10 WYKONANY ZOSTAŁ ZA POMOCĄ TRWAŁEGO TERMOTRANSFERU FOLIĄ FLEX.
*NIE MA MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI NA TYLE KOSZULKI.

ZASADY DYSTRYBUCJI
Chcąc mieć pewność, że koszulki nie zabraknie dla każdej zainteresowanej osoby postanowiliśmy wydać ją w formie przedsprzedaży. Zapisy potrwają 2 tygodnie, czyli do 20 września 2023 roku, koszulki dostępne do odbioru/wysyłane będą najpóźniej 25 października 2023 roku.

Pragniemy jednak zaznaczyć, że:

– Pierwsza pula 150 koszulek dostępna do odbioru/wysyłana będzie nie później niż 11 września 2023.
– Druga pula 150 koszulek dostępna do odbioru/wysyłana będzie nie później niż 30 września 2023.
– Każda następna powyżej pierwszych 300 sztuk koszulka dostępna do odbioru/wysyłana będzie nie później niż 25 października 2023.

*O kolejności wysyłki decyduje data wpłynięcia zamówienia. Zapisać można się również w naszym sklepie stacjonarnym.

KOSZULKA RETRO – ZAMÓW >>>>