Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Zawodniczki Wisły Kraków w piątek i sobotę rozegrały w słowackim Rużomberku dwa mecze towarzyskie.
W piątek o godzinie 18:00 Wiślaczki rozegrały sparing z zespołem ŠBK Šamorín. Biała Gwiazda pokonała słowacki zespół 78-55. Krakowska drużyna miała przewagę przez de facto całe spotkanie, a najskuteczniejszą zawodniczką Wisły okazała się Krystal Vaughn, która zdobyła dwadzieścia pięć punktów.
Tyle samo oczek zdobyła najlepiej punktująca w okresie przygotowawczym Wiślaczka w drugim spotkaniu, w którym prowadzona przez Stefana Svitka drużyna ograła KP Brno 84-60.
Już w piątek i w sobotę (20 i 21 września) koszykarki Wisły zmierzą się ze Slavią Praga w meczach towarzyskich na hali przy Reymonta 22.