Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Kolejny mecz Białej Gwiazdy.
Dziś o godzinie 20:30 koszykarki Wisły CanPack Kraków zmierzą się w meczu trzeciej kolejki Euroligi z zespołem CB Avenida Salamanka.
Będzie to pojedynek z liderem grupy B. Do tej pory zespół gospodarzy wygrał dwa spotkania, Wiślaczki mają na koncie dwie porażki. Gorąco wierzymy, że nasz zespół jest w stanie sprawić swoim kibicom miłą niespodziankę.
Naszym zawodniczkom życzymy powodzenia!