Oświadczenie zarządu TS Wisła i inwestora w sprawie restauracji
Oświadczenie TS Wisła W hali przy ulicy Reymonta 22 restauracja „U...
Wawelskie Smoki rozegrają jutro o godzinie 16:00 mecz drugiej kolejki grupy C drugiej ligi mężczyzn w koszykówce. Przeciwnikiem krakowskich koszykarzy będzie zespół Pogoni Ruda Sląska, a mecz odbędzie się na Górnym Śląsku.
Podopieczni Piotra Piecucha wygrali ubiegłotygodniową inaugurację rozgrywek ligowych z zespołem AZS PWSTE Jarosław 66-61. Zespół Pogoni pauzował w pierwszej serii spotkań.
Wawelskie Smoki plasują się po pierwszej kolejce na piątym miejscu w tabeli.
Naszym zawodnikom życzymy powodzenia!