Brązowy medal Diany Benkovej na Pucharze Europy w Berlinie
Diana Benkova wywalczyła brązowy medal Pucharu Europy Juniorów w kategorii do 70...
Czwartą porażkę z rzędu zanotowały siatkarki Wisły Kraków. Tym razem przed własną publicznością przegrały 0-3 z drużyną LUK AZS UMCS Lublin.
Zawodniczki z Lublina zajmujące przed meczem drugą pozycję w tabeli były faworytkami dzisiejszego spotkania i potwierdziły swoją formę na boisku. W pierwszym spotkaniu obu drużyn zwyciężyły wiślaczki, dziś niestety nie udało się wygrać nawet seta.
Za tydzień Biała Gwiazd na wyjeździe zmierzy się z PLKS Pszyczna.
TS Wisła Kraków – LUK AZS UMCS Lublin 0-3 (16:25, 20:25, 21:25)