Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
W Doha (Katar) rozpoczęły się dziś Mistrzostwa Świata w gimnastyce.
Białą Gwiazdę na MŚ reprezentuje Katarzyna Jurkowska-Kowalska, która znalazła się w kadrze Polski, oraz Małgorzata Solarz-Kulbicka jako sędzina.
Polskie zawodniczki zawalczą o medal w sobotę 27 października. Dla Jurkowskiej będzie to wyjątkowy start, gdyż w finalnej części układu na równoważni wykona element, którego jeszcze nikt na świecie nie zrobił.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.