Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Sekcja Gimnastyczna TS Wisła Kraków wraz ze Szkołą Podstawową z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków ogłasza nabór do I klasy szkoły podstawowej o profilu gimnastycznym. Testy sprawnościowe odbędą się 18.03.2019 o godz. 17.00 na sali gimnastycznej w hali Wisły.
Zapraszamy dziewczynki z rocznika 2012/2013 (6/7l.)
Jeśli twoje dziecko jest zwinne, gibkie, ruchliwe i wykazuje zamiłowanie do aktywności fizycznej to być może właśnie gimnastyka jest dla niego!
W połowie marca odbędą się testy sprawnościowe klasyfikujące do I klasy.
– zajęcia w małych 12 osobowych grupach
– profesjonalna kadra trenerska
– treningi odbywają się na salach dostosowanych do treningów dzieci
Więcej informacji: Sylwester Barszcz 514 140 113, gimnastyka@tswisla.pl