Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Koszykarki Wisły CANPACK Kraków wygrały ligowe spotkanie we Wrocławiu.
Zawodniczki Białej Gwiazdy pokonały w wyjazdowym meczu aktualne mistrzynie Polski. Wisła zwyciężyła na wrocławskim parkiecie po niesamowicie emocjonującym meczu 71-70. Najwięcej punktów dla trójkolorowego zespołu zdobyła Cheyenne Parker, która zaliczyła 32 oczka.
Podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w walce o półfinał z zespołem AZS Gorzów. Pierwsze dwa mecze zostaną rozegrane w Krakowie: we wtorek 3 kwietnia i we środę 4 kwietnia o godzinie 18:30.